online Cursus BHV herhaling

RECO Security herhaling BHV

Huidige status

Niet ingeschreven

Prijs

Gesloten (handmatig toevoegen gebruikers, WooCommerce)

Begin

This cursus is currently closed


Beste


Welkom bij de herhalingscursus BHV e-learning  van WebClass4U

Onderwerpen BHV basis

EHBO deel: reanimatie en AED bedienen. Rautek, Heimlich, stabiele zijligging en verbinden.
Branddeel: uitleg blusmiddelen, brand blussen, communicatie en ontruiming.

Opdracht

Aan het eind van deze cursus is een opdracht waarin je wordt gevraagd een kort verhaal te schrijven over iets op het gebied van veiligheid of calamiteiten dat jij of iemand in je omgeving heeft meegemaakt. Denk dus alvast over na.

Achtergrond van de module

Deze module is aangepast aan de nieuwste richtlijnen van de Nederlandse Reanimatie Raad en het Oranje Kruis.

Geschatte studielast

Het bestuderen van de module, bekijken van de video’s en het beantwoorden van de vragen zal ongeveer drie uur in beslag nemen.

Doe de cursus in alle rust en in het tempo dat jou past. Het is altijd mogelijk om te stoppen en later weer verder te gaan. Het systeem houdt bij waar je bent gebleven.

  • Het medische deel van de BHV opleiding is opgesteld door een docent die is erkend door de Nederlandse Reanimatie Raad voor BLS, AED en PBLS/AED opleidingen.
  • Het brand deel van de BHV opleiding is opgesteld op basis van richtlijnen van onder andere NIBHV, en NIKTA. De auteur is e-learning specialist. Daarnaast is hij installatie deskundige voor brandmeldinstallaties en is examinator via het NIBHV en heeft een uitgebreide kennis van de regelgeving rond BHV en brandveiligheid.

Cursus Inhoud

BedrijfsHulpVerlening
Alarmeren en melden 1 paragraaf
hoofdstuk inhoud
0% voltooid 0/1 stappen
Ontruimen | 1 Toets
Brand en brandbestrijding
Samenvatting brand en ontruiming 1 Toets
Benadering slachtoffer en alarmering 1 paragraaf
hoofdstuk inhoud
0% voltooid 0/1 stappen
Reanimeren
AED gebruik
Spoedeisend letsel
Samenvatting EHBO 1 Toets
Opdracht Herhaling BHV
Afsluiting cursus BHV